LogoZC

Brusnice predaj
Ponúkame na predaj Brusnice ako mladé kríčkové rastliny. Plody z Brusnice sa považujú za liečivé a rastliny sú okrasné. Okrem toho, že brusnice pôsobia ako antioxidant, majú tiež prentívne a liečivé účinky pri zápaloch močových a žlčových ciest, prostaty, ľadvín, hnačkách, pri cukrovke atď. Aj v lete predávame brusnice zakorenené v kontajneroch.


Brusnice predaj

Brusnice Erntesegen

Erntesegen

Brusnica Erntesegen je odroda s obrovskými plodmi !!!

Ker sa rozrastá do veľkosti 20 - 30 cm. Listy sú zelené, lesklé, neopadavé. Kvety biele až ružovkasté. Rastlina odolná voči mrazom. Vyžaduje kyslú pôdu a slnečné stanovište.
Plody sú výrazne červené, guľato podlhovasté, až 1,2cm veľké. Dozrievať začínajú od mája a postupne rodí až do jesene. Po dopestovaní sa konzumujú čerstvé, zvyšok roka ako sušené, podobné hrozienkam.

Pozrite si obrázky.

Brusnice plody   Brusnice kríček


Brusnice predaj

Brusnice Koralle

Koralle

Brusnica Koralle je produktívna, najznámejšia odroda.

Ker sa rozrastá do veľkosti 20 - 30 cm. Listy sú drobné, lesklé, neopadavé. Rastlina odolná voči mrazom. Vyžaduje kyslú pôdu a slnečné stanovište.
Plody sú výrazne červené, guľaté na stredných strapcoch. Dozrievať začínajú od augusta a postupne rodí až do jesene. Po dopestovaní sa konzumujú čerstvé, zvyšok roka ako sušené, podobné hrozienkam.

Pozrite si obrázky.

Brusnice plody   Brusnice kríček


Brusnice predaj

Brusnice Red Pearl

Red Pearl

Brusnica Red Pearl je odroda s atraktívnymi plodmi.

Ker sa rozrastá do veľkosti 20 - 25 cm. Listy sú veľké, gulaté, lesklé, neopadavé. Rastlina rýchlo rastie, odolná voči mrazom. Vyžaduje kyslú pôdu a slnečné stanovište.
Plody sú výrazne červené, guľaté na stredných strapcoch. Dozrievať začínajú od augusta. Druhá úroda v oblastiach nad 500m nemusí dozrieť. Po dopestovaní sa konzumujú čerstvé, zvyšok roka ako sušené, podobné hrozienkam.

Pozrite si obrázky.

Brusnice plody   Brusnice kríček


zahradne@centrum.sk