LogoZC

Vianočné stromčeky umeléPonúkame na predaj vianočné stromčeky umelé, ktoré svojím spracovaním vyzerajú ako živé. Zakúpiť vianočné stromčeky si môžete v našej predajni v Preseľanoch.


Vianočný stromček jedľa

Vianočný stromček jedľa

Umelé vianočné stromčeky Jedla


Vľavo je jedľa strieborná. Končeky konárikov má zafarbené zelenou trblietkou, čo spôsobuje lesk. Vpravo je jedľa biela. Končeky konárikov má zafarbené bielou, čo imituje námrazu inovať. Stromčeky sú poskladané v papierovej krabici. Súčasťou príslušenstva je aj stojan. Ihličie vierohodne imituje Jedlu je kratšie a hustejšie.

Pozrite si obrázky.

Vianočný stromček jedla 70cm Jedľa strieborná a biela umelá Jedľa strieborná umelá stromček Jedľa strieborná umelá konárik  Jedľa biela umelá stromček Jedľa biela umelá konárik


Vianočný stromček LUX

Vianočný stromček LUX

Vianočný stromček Jedla Lux


Stromček je poskladaný v papierovej krabici. Súčasťou príslušenstva je aj stojan. Jeho ihličie vieruhodne imituje Jedlu je kratšie a hustejšie.


Vianočný stromček Borovica

Vianočný stromček Borovica

Vianočný stromček Borovica


Stromček je poskladaný v papierovej krabici. Súčasťou príslušenstva je aj stojan. Ihličie vieruhodne imituje Borovicu je dlkšie.

Pozrite si obrázky:

Borovica výška 90cm umelá biele konce Borovica výška 120cm umelá biele konce Borovica výška 180cm umelá biele konce Borovica výška 220cm umelá biele konce


Vianočný stromček kužel

Kužel moderný vianočný stromček

Kužel moderný vianočný stromček


Kužel je vyrobený z umelej čečiny. Predávame v rôznych výškach.

Pozrite si obrázky.

Vianočný kužel 45cm Vianočný kužel 100cm


zahradne@centrum.sk