LogoZC

Vianočné stromčeky živé predaj 2022Živý vianočný stromček vnesie do Vášho interiéru nezabudnuteľnú vôňu. Ponúkame na predaj vianočné stromčeky živé v kvetináčoch, alebo v decembri aj rezané do stojana. Vianočné stromčeky si môžete zakúpiť v záhradkárskej predajni v Preseľanoch pri Nitre, alebo objednať s dovozom cez košík. Dovoz je na trase Nitra Topoľčany. Dovoz na väčšiu vzdialenosť je po dohode za príplatok.


Predaj vianočné stromčeky živé

Vianočné stromčeky živé

Živé stromčeky rezanéNormandská alebo Kaukazská jedlička:

Má jemné, lesklé nepichľavé ihličie zelenej farby. Stromčeky sú krásne symetrické, husté a trvanlivé.


Pozrite si obrázky.

Kaukazská jedlička výška 150cm rezaná Kaukazská jedlička výška 175cm rezaná Kaukazská jedlička výška 200cm rezaná Kaukazská jedlička výška 225cm rezaná Kaukazská jedlička výška 250cm rezaná Kaukazská jedlička výška 300cm rezaná


Predaj vianočné stromčeky živé

Vianočné stromčeky živé
Smrek

Smrekové stromčeky rezané


Živý Smrek:

Smrek má husté pichľavé ihličie zelenej, alebo striebornej farby. Stromčeky sú vzhľadné symetrické, husté, trvanlivé a aromatické.

Pozrite si obrázky.

Smrek živý Smrek živý Smrek živý


Vianočné stromčeky črepníkové

Vianočné stromčeky črepníkové

Črepníkové stromčeky

Črepníkové stromčeky:

Je možné použiť na vonkajšiu výsadbu, alebo dekoráciu pred vchodové dvere. Postupnou aklimatizáciou je možné črepníkový stromček preniesť z exteriéru do interiéru. To platí aj pri opačnom postupe. Pri vykladaní stromčeka z interiéru von, nedávajte stromček na plné slnko, lebo mu spáli ihličie.

Pozrite si obrázky.

Kaukazská jedlička v črepníku


zahradne@centrum.sk